Knihárska dielňa

Využite profesionálnu väzbu diplomovej práce alebo opravu obľúbenej knihy.

Pracovisko nájdete na adrese Klariská 16 . Priamo v knihárskej dielni knižnice si môžete nechať vytlačiť diplomové a iné kvalifikačné práce, zviazať a opraviť bakalárske, diplomové, dizertačné, rigorózne práce, habilitačné práce, seminárne práce, referáty, interné predpisy, výročné správy, zbierky zákonov, časopisov a kníh.

Tlač môžete využiť vo formáte A4, pri opravách a väzbách dielňa pracuje s formátmi A4 a A5. Vytlačiť je možné len dokumenty, ktoré si necháte v dielni zviazať. Dokumenty je potrebné zasielať ako PDF súbory.

Vyberte si z druhov väzieb:

Tvrdá - knižná väzba

Široký výber dosiek rôznej štruktúry a lesku vo farbách čierna, sivá, zelená, modrá, hnedá, červená. Písmo si môžete vybrať zlaté alebo strieborné.

Tepelná väzba

Špeciálna obálka (predná priehľadná strana, zadná spevňujúca strana), ktorá má vnútri nanesenú vrstvu tavného lepidla a je spevnená ručným šitím. Vybrať si môžete obálky v bielej farbe rôznej hrúbky podľa počtu strán.

Hrebeňová väzba (špirálovanie)

Spájanie poznášaných jednotlivých listov do kompletného bloku špirálou zhotovenou z drôtu alebo iného materiálu. Výhodou tejto väzby je možnosť ľahkej výmeny alebo doloženia či ubratia listov dokumentu.

Cenník

Na stiahnutie

Objednávka služby

Otváracie hodiny

Knihárska dielňa

Sobota, nedeľa
zatvorené

Často kladené otázky

Bola táto stránka užitočná?