Darčeková poukážka

Darujte svojim blízkym čítanie na celý rok. Registráciu do knižnice môžete zakúpiť aj ako darčekovú poukážku.

Preukaz platí 365 dní do celej knižnice. Poukážku na štandardnú registráciu do knižnice kúpite v sume 4 €, seniorskú za 2 €, ŤZP za 1 € a študentskú za 3 €.

Obdarovaná osoba pri svojej prvej návšteve knižnice prinesie poukážku a na jej základe získa vlastný preukaz do knižnice.

Kúpa poukážky osobne Poukážku môžete kúpiť na ktoromkoľvek pracovisku knižnice. Darčekové poukážky sú k dispozícii predpripravené. Zaplatiť môžete v hotovosti alebo kartou.

Kúpa poukážky online Po vyplnení online formulára nižšie dostanete email s pokynmi k platbe. Po prevode na účet knižnice vám na email zašleme elektronickú verziu poukážky, ktorú si môžete vytlačiť. Pri registrácii obdarovaného akceptujeme aj elektronickú verziu poukážky.

Cenník

Darčeková poukážka
Dieťa do 15 rokovbezplatne
Zrakovo a inak zdravotne postihnutý v rozsahu odôvodnenom jeho zdravotným postihnutímbezplatne
Poberateľ dávok v hmotnej núdzibezplatne
Osoba registrovaná v partnerskej knižnicibezplatne
Osoba s ťažkým zdravotným postihnutím1 €
Senior / osoba v starobnom dôchodku2 €
Študent/ka strednej alebo vysokej školy denného štúdia do 26 rokov3 €
Dospelá osoba4 €
Právnická osoba13 €
Objednávka darčekovej poukážky

Bola táto stránka užitočná?